Microsoft Office Accounting Express 2009

0
admin این مطلب رو نوشت. 12 مه 2014

[font=b kamran][size=9] اگه یه کوچولو زبانتون خوبه و دوست دارید زبان تخصصی و دانش حسابداری خودتون رو توی یک نرم افزار درست و حسابی تست کنید پیشنهاد میکنم نرم افزار رایگان Microsoft Office Accounting Express 2009 رو ازدست ندید.

[center][url=http://download.microsoft.com/download/F/F/0/FF07761D-7859-4002-913F-1B25CB481CF7/MOA2009USExp.exe]downloadnow[/url][/center] اینجا میتونید در مورد این نرم افزار بیشتر مطالعه کنید

[center]Microsoft Office Accounting Express 2009[/center]

اینم مشخصات و محدودیتهای این نرم افزار

[center][url=http://www.mamut.com/media/products/marketing/microsoft/mamutvsmicrosoft.jpg]Info[/url][/center]

البته اگه اشتباه نکنم باید SQL سرور نسخه Express رو نصب کنید.

[/size][/font]

آخرین ویرایش 17 اوت 2014

به نام خداوند جان و خرد

8 نظرات
0
admin این مطلب رو نوشت. 12 مه 2014

[font=b kamran] برای تست نصب کردم خودش SQL server 2005 experess داره و نصب میکنه.

[/font]

به نام خداوند جان و خرد

0
admin این مطلب رو نوشت. 14 مه 2014

آقای علیخانی ، من چند سال پیش از طریق یکی از دوستان یه چیزایی در مورد این نرم افزار شنیده بودم ، می گفت که تقریباً یکی از قوی ترین نرم افزارای حسابداری توی دنیا هستش ، حتی تو اینترنت هم واسم منبع آورد که شرکتایی مثل توتال و شل و خود مایکروسافت داره از همین نرم افزار حسابداری استفاده می کنن . خوب رایگان هم که هست ، گفتم چرا خوب تو ایران ازش استفاده نمکنن گفت جون ذات حسابداری اونجا با اینجا فرق کرده ، اونجا دیگه همه چیز فقط به عنوان بدهکار و بستانکار توی سرفصلای خودشون ثبت نمیشه ، حالا خیلی دقیق متوجه منظورش نشدم ، واسم خیلی جالیه که بدونم که اصلا این مطلبی که گفت درسته اگه درسته واقعا چرا ؟؟؟ بابت مطلب جالبتم خیلی ممنون

به نام خداوند جان و خرد

0
admin این مطلب رو نوشت. 14 مه 2014

راستی بین Microsoft Office Accounting و Microsoft Accounting & Financial Management فرقی وجود داره ؟ دو تا نرم افزارن ؟

به نام خداوند جان و خرد

0
admin این مطلب رو نوشت. 15 مه 2014

[font=b kamran]

من چند سال پیش از طریق یکی از دوستان یه چیزایی در مورد این نرم افزار شنیده بودم ، می گفت که تقریباً یکی از قوی ترین نرم افزارای حسابداری توی دنیا هستش ، حتی تو اینترنت هم واسم منبع آورد که شرکتایی مثل توتال و شل و خود مایکروسافت داره از همین نرم افزار حسابداری استفاده می کنن

این نرم افزار تفاوت چندانی با نرم افزارهای رایج در ایران ندارد البته از نظر مالیاتی متفاوت است و روش ثبت اسناد هم در آن در زیرسیتمهای نرم افزار با برخی زیرسیتمهای ایرانی تفاوت دارد ولی ذات حسابداری همان ثبت رویداد به صورت دو طرفه است. این نرم افزار در سال 2010 از رده خارج شد و Microsoft در این صفحه خود شرکت Microsoft رسما اعلام کرد از این نرم افزار پشتیبانی نمیکنه. این نرم افزارعلی رقم دارابودن زیرسیستمهای خزانه داری، خرید، حقوق و دست مزد، دارایی ثابت و ... جزء نرم افزارهای كاربردي مورد استفاده در سيستمهاي اطلاعاتي بصورت مجزا functional و به نظر من به همین دلیل پشتیبانی نشد چراکه امروزه استفاده از سیستمهای اطلاعاتی منفرد منسوخ شده، البته نه در ایران و جالب اینکه ما به همچین نرم افزاری، نرم افزار بکپارچه مالی میگیم. در خارج از ایران و حدود سالهای 1960 با توجه به قابلیتهای سیستمهای کامپیوتری نگرشهای جدید در حیطه مدیریت و هاهنگی بین بخشهای یک سازمان ایجاد شده که جدای از اندازه شرکت منجر به خلق واژه‌هایMRP ، AIS ، HR، MIS، TPS، CMR ، IT ، WMS ، ERP ، ERP II و... و نرم افزارهایی شد که بر اساس نگرشهای نهفته در این واژه‌ها تهیه شده اند شد. متاسفانه عدم تبادل دانش میان کشورهای پیشرو و عدم رواج این نگرشها در مدیریت سنتی ایران باعث شده سیستم اطلاعات حسابداری ما با سیستمهای اطلاعات حسابداری روز دنبا تفاوتهایی فاحشی داشته برای همین دوست شما میگفت ذات حسابداری اونجا با اینجا فرق کرده ، اونجا دیگه همه چیز فقط به عنوان بدهکار و بستانکار توی سرفصلای خودشون ثبت نمیشه از همه بدتر اینکه راحت طلبی شرکتهای نرم افزاری و نیازهای سنتی مدیران فسیل شده ایرانی خصوصا در بخش دولتی، نیمه دولتی مثلا خصوصی با چند هزارم درصد سهام شناور، باعث شد واژه‌های فوق به اشتباه تعبیر شوند. البته جای امیدواری هست چراکه در سالهای اخیر شرکتهای نرم افزاری به فکر اجرایی کردن این نگرشها و درانداختن طرحی نو در نرم افزارهایشان هستند. راستی بین Microsoft Office Accounting و Microsoft Accounting & Financial Management فرقی وجود داره ؟ دو تا نرم افزارن؟ اطلاعات دقیقی ندارم و تا جایی که خبر دارم شرکت Microsoft در زمینه مدیریت وجوه نقد و پوشش فرآیندهای سازمان نرم افزارهایی دارد از جمله Microsoft Office Accounting که دیگه پشتیبانی نمیشه و کاربردی همانند خیلی از نرم افزارهای حسابداری ایرانی را دارد. Microsoft Money که درموردش اطلاعات کافی ندارم. Microsoft Dynamics که در چند نسخه برای پیاده سازی یک ERP در انواع شرکتها مناسب است. [/font]

به نام خداوند جان و خرد

0
admin این مطلب رو نوشت. 15 مه 2014

اینطور که متوجه منظورتون شدم ، این نرم افزار حتی با قابلیت تطابق و تبادل دیتا با نرم افزارای دیگه ولی چون خودش کاملا نمی تونست فرایند یه سازمان مدیریت کنه از رده خارج شد خوب پس اینطوری عملا ما تو ایران حتی یه نرم افزار کاربردی سازمانی به روز نداریم ! هرچی بریم جلوتر فاصله تکنولوژی به خصوص تو حوزه نرم افزار بین ایران و خارج خیلی داره بیشتر میشه ! در هر حال خیلی ممنون آقای علیخانی

به نام خداوند جان و خرد

0
admin این مطلب رو نوشت. 18 مه 2014

[font=b kamran] به نظر من مشکل اصلی این نرم افزار این بود که خیلی به نرم افزارهای ایرانی شبیه بود D:

در واقع این نرم افزار یک پکیج حسابداری کامل و از پیش تعریف شده بود که در حال حاضر طرف دار نداره.

چون مدیران سازمانها و شرکتها به خرید نرم افزارهایی که قابلیت سفارشی سازی دارن بیشتر تمایل دارن

خیلی از نرم افزارهای داخلی همین مشکل رو دارند یعنی نرم افزارهای حسابداری ما قابلیت تطابق یا سازمان رو ندارند و با منطقی تیم برنامه نویسی تهیه و گسترش یافته البته منکر قابلیتهای نرم افزارهای ایرانی نیستم ولی خدایی چندتا تیم برنامه نویسی ایرانی داریم که به عوض ارائه پکیج نرمافزاری از پیش تهیه شده در محل شرکت حاضر میشن و اقدام به هماهنگ کردن نرم افزار با نیازهای سازمان میکنن.

چندتا نرم افزار حسابداری داریم که به سفارش یک مشتری خاص تهیه شده؟ (حالا نگید ERP فولاد خوزستان)

[/font]

به نام خداوند جان و خرد

0
admin این مطلب رو نوشت. 24 ژوئن 2014

[font=tahoma]

به نظر من مشکل اصلی این نرم افزار این بود که خیلی به نرم افزارهای ایرانی شبیه بود D:

من دانلود کردم دانشجوی دوره ACCA هستم با استاندادهای آموزشی دوره من مطابقت داده شده

به نرم افزارهای ایرانی هم شباهت نداره خیلی خیلی پیشرفته تر و مناسب تره

[/font]

به نام خداوند جان و خرد

0
admin این مطلب رو نوشت. 30 ژوئن 2014

[font=tahoma] با سلام براي مقاصد آموزشي خوب به نظر مي‌آيد ليكن براي مقاصد تجاري در واحدهاي تجاري بزرگ و به علت عدم پشتيباني از سوي شركت سازنده و نيز عدم وجود پشتيبان داخلي عقلاني نيست.

هرچند تا جايي كه در خاطرم هست يك شركت اين نرم افزار را به زبان فارسي ارائه كرده اما ظاهرا مورد استقبال عموم قرار نگرفت.

در كل كاركردن با نرم با استفاده از راهنماي نرم افزار فقط براي تقويت زبان مفيد است.

[/font]

به نام خداوند جان و خرد

263 نفر از 683 عضو ما 1162 بار در مباحثه ها نظر ارسال کرده اند.