نحوه ورود فايل از سيستم حسابداري شركتها چگونه است؟

0
admin این مطلب رو نوشت. 02 فروردین 1393

نحوه ورود فايل از سيستم حسابداري مشتريان چگونه است؟

به نام خداوند جان و خرد

4 نظرات
0
admin این مطلب رو نوشت. 15 فروردین 1393

با سلام متاسفانه متوجه منظور شما از "ورود فایل از سیستم حسابداری مشتریان شرکتها" نشدم اگر منظور شما اخذ فایل خروجی مثلاً اکسل از نرم افزار حسابداری شرکتها (مثلاً زیر سیستم فروش یا مشتریان) است، انتقال اطلاعات از نرم افزار حسابداری با توجه به نوع پایگاه داده‌ها و نوع برنامه نویسی انجام شده متفاوت خواهد بود و متداول ترین آنها به شرح زیر هستند: [list=1] [*] ارسال اطلاعات با استفاده از امکانات نرم افزار حسابداری به نرم افزار اکسل بیشتر نرم‌افزارهای حسابداری رایج از جمله رایورز، همکاران سیستم و ... امکان ارسال مستقیم اطلاعات را به نرم افزار اکسل دارند و جهت استفاده از این ویژگی نیاز به دانش خاصی به غیر از تسلط و آشنایی با نرم افزار حسابداری مربوطه نمی‌باشد.

[*] تبدیل فایل‌های ذخیره شده مربوط به گزارشات اخذ شده از نرم افزار حسابداری به فایل اکسل تعداد معدودی از نرم افزارهای حسابداری امکان اتقال اطلاعات به نرم افزار اکسل را نداشته و کاربر جهت تهیه فایل اکسل از اطلاعات بایستی گزارشات اخذ شده از نرم افزار را با استفاده از امکانات تعبیه شده در نرم افزار اکسل و یا نرم افزار واسط دیگری به فایل اکسل تبدیل (Convert) نماید.

[*] اتصال به پایگاه داده‌های مورد استفاده در نرم ازار حسابداری با استفاده از اکسل اتصال به پایگاه داده‌ها با استفاده از نرم افزار اکسل به نسبت دو روش قبلی به مراتب مشکل‌تر است و نیازمند شناخت کافی از پایگاه داده‌ها و نحوه پیکربندی آن و همچنین مجوز دسترسی به پایگاه داده‌ها دارد. [/list]

به نام خداوند جان و خرد

0
admin این مطلب رو نوشت. 30 فروردین 1393

کمک فوری

نرم افزار مورد استفاده شرکت فقط خروجی TEXT دارد، راهی هست که این اطلاعات را به اکسل تبدیل کرد؟

به نام خداوند جان و خرد

0
admin این مطلب رو نوشت. 31 فروردین 1393

دوست عزیز لطفا پرسش خود را به صورت یک عنوان جدید در انجمن مطرح نمایید

به نام خداوند جان و خرد

0
admin این مطلب رو نوشت. 31 فروردین 1393

ok

به نام خداوند جان و خرد


272 نفر از 990 عضو ما 1217 بار در مباحثه ها نظر ارسال کرده اند.