تقدیر و تشکر

0
سید علی این مطلب رو نوشت. 28 ژانويه 2015

با سلام بنده با تمام وجود از همه بزرگوارانی که امروز در همایش صحبت کردن وهمچنین از همه بزرگوارانی که حضور یافتند صمیمانه تشکر میکنم،زیرا صحبت های که امروز مطرح شداند فوق العاده انرژی بخش،علمی و مفید بود. همچنین از همه همکارانی که در این همایش بسیار دلسوزانه زحمت کشیدند تشکر میکنم. برای همه آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون دارم.

3 نظرات
1
100769 این مطلب رو نوشت. 28 ژانويه 2015

با سلام بنده هم به نوبه خود لازم می دانم که از مدیریت و ارکان راهبری موسسه بسبب فراهم آوردن همچین فرصتی برای گردهمایی و دعوت بجای آقای دکتر محمدی افراز، آقایان ملکی و چراغی بخاطر زحمت ترجمه و ارائه خوبشان، خانم عسکری به دلیل ارائه خوب و بدون استرس و همچنین نحوه چیدمان مطالب(خدایش من اعتراف میکنم که از این پرسشنامه انتظار این جور نتیجه گیری را نداشتم چون پرسشنامه از نظر بنده زیاد جالب نبود) و از سایر پرسنل(خانم ها علیمحمدی، احمدلو، موسوی و آقاین پاشا و شجاعی) که در فراهم سازی شرایط زحمت بی شائبه ای کشیده بودند و همچنین از همکاران محترم بخاطر حضور پررنگشان نهایت تشکر و ارادت را آراسته کنم

آخرین ویرایش 28 ژانويه 2015

طه احمدزاده

0
a.a این مطلب رو نوشت. 06 فوريه 2015

درود بر پرچم داران موسسه حسابرسی هوشیار ممیز (آقایان ملکی، رضایی و جعفری و سرکار خانم نوروزیان) که با تلاش شبانه روزی و بی شائبه خود پرچم هوشیار ممیز را امسال نیز همچون سنوات گذشته بالا نگهداشته اند.

به امید روزیکه این پرچم دست یکایک همکاران موسسه بچرخد و خانواده حرفه ای هوشیار ممیز رو در رسیدن به اهداف تعالی خود و جامعه یاری رساند.

علی آستانی

آخرین ویرایش 06 فوريه 2015

0
Amir Farzanefar این مطلب رو نوشت. 05 مه 2015

سلام

با یک هفته تاخیر هشتم اردیبهشت ماه سالروز تاسیس موسسه هوشیار ممیز را به مدیریت محترم موسسه، شرکای گرانقدر و همچنین کلیه پرسنل موسسه هوشیار ممیز تبریک می گویم.

با آرزوی بهترینها برای موسسه و کارکنان حرفه ای موسسه

enter image description here

امیر فرزانه فر


270 نفر از 806 عضو ما 1188 بار در مباحثه ها نظر ارسال کرده اند.