برخورد با پست دزدهای بلاگ نویس

0
100557 این مطلب رو نوشت. 23 ژانويه 2016

سلام
شب به خیر ;-)
ساعت 2:24 صبح بود و قصد نداشتم تالارنویسی کنم. چیه میخندی! خوب وقتی تو وبلاگ مینویسیم میشیم وبلاگنویس وقتی هرچی گفتن تو دفاتر قانونی مینویسیم میشیم میرزابنویس و.... پس اشتباه نگفتم تالارنویسی واژه خوبیه برای زمانی که داریم توی یک تالار متنی رو مینویسیم البته برای وبلاگ نویسی ادبیات خاصی درحال شکل گرفتن است اما در مورد تالارنویسی ادبیات خاصی رواج پیدا نکرده که جای شکرش باقیست
اوایل امسال و در تعطیلات نوروزی، مادربزرگم قصه‌ای از مادربزرگش برام تعریف کرد که تا حالا نشنیده بودم و انصافا شنیدنی، آموزنده و در یک کلام قشنگ بود، خیلی خوشم آمد برای همین بعد از سفرم قصه رو تو وبلاگم آپ کردم البته قبلش کلی برای نگارش داستان و طراحی یک تصویر دیجیتالی از روستای قصه به عنوان یک نما از فضای داستان وقت گذاشتم چون حس کردم یک خاطره از مادر بزرگم هست و باید حفظش کنم تا همیشه تو خاطرم بمانه مادر بزرگه دیگه عمرش رو کرده یادگاریهاش با ارزش هستم بگذریم قرار نیست اون قصه رو اینجا بگم

راستش هلاک خواب بودم برای فرار از خواب آمدم سراغ این لب تاب نمیدانم چرا ولی عنوان قصه مادر بزرگم رو جستجو کردم ببینم داستانش طرفداری هم پیدا کرده ؟ دیدم 3 صفحه نتیجه داد که قاعدتا نباید میداد!؟
اره چندتا قشنگ (فزمیت) قصه ننه ما رو کپی کرده بودن البته بعضیها که اصل داستان رو با چهلتا کلاغ شلوغ کرده بودن باورکنیم بعضیهاش از داستان مادربزرگمم بهتر شده بود بعضیها وامصیبتا اصل نکته اخلاقی داستان رو....

هیچی دیگه خواب از سرم پرید اصلا یه وضعیه بودم که نپرس هیچی قاطی کردم 100 تا کامت گذاشتم بعدش دیدم فایده نداره داغ دلم سرد نشده به سرم زد اینا رو باید ادب کنم برای همین دست بکار تحقیق و بررسی شدم یعنی راحلی هست برای برخورد با این جور آدمها؟

با مطالعه و جستجو در گوگل به مطالب زیر برخورد کردم: weblogina و websima و sitedesign و online.whc و 1admin.ir و متوجه شدم بله هست و اسمش حذف محتوا از Google است که فعلا تست کردم و امیدوارم جواب بده.

Legal Removal Requests یا درخواست‌های حذف قانونی امکانی است که گوگل برای حفاظت از حق نسخه‌برداری و حریم خصوصی کاربران اینترنت خصوصا استفادکنندگان از خدمات Google ارائه کرده که در رایستای تحقق خط مشی رازداری این شرکت ایجاد شده، شرکت Google در رابطه با این امکان اظهار داشته اگر از حق و حقوق شما در رابطه با Copyright توسط شخص و یا اشخاصی نقض شده است میتوانید بر اساس قوانین قابل اجرا آن را از خدمات Google حذف و یا محروم نمایید.

خوب سرم درد میکرد همه مراحلش رو طی کردم و به قول خودش ثبت ادعا کردم حالا باید منتظر بشینم ببینم بررسی تیم مربوطه در گوگل په اقدامی برای عدم نمایش این مطالب در نتایج جستجوش انجام می‌ده.

با مطالعه آدرسهای بالا راه برخورد با کسانی که اطلاعات شما رو بدون اجازه شما در جایی از اینترنت درج کردن یاد بگیرید، به نظر من ارزش خواندن داره هرچند امیدوارم هیچ موقع این قدر خواب از سرتان نپره که تا صبح دندان قروچه کنید.

samir karamkhani

1 نظرات
0
100199 این مطلب رو نوشت. 13 ژوئيه 2017

بسیار جالب بود

لطفا نتیجه رو هم به ما بگید


269 نفر از 735 عضو ما 1178 بار در مباحثه ها نظر ارسال کرده اند.