آخرین رای گیری برای مسابقه سلفی

1. حمله کنیم و یک جایی رو تسخیر و تصاحب کنیم و یه کشور جدید و مستقل بوجود بیاریم
1 vote
2.مشاوره یا برگذاری انتخابات در سطح کشوری یا جهانی
0 vote
3.با چوب بریم و گروه 14 رو یه دل سیر کتک بزنیم
1 vote
4.تو دلمون، زیر لب یا وقت هایی که کنار هم هستیم، به اونایی که این مسابقه رو برگذار کردن فحش بدیم
0 vote
5.بخندیم و بگیم، خوب بود و خوش گذشت (ولی باز تو دلمون بگیم عکس خودمون از همه بهتر بود و حق خودمون بود برنده بشیم، اینا نذاشتن و بازم فحش بدیم)
8 vote
6. اصلا همون که گفتم، پاشیم بریم گروه 14 رو با چوب بزنیم فحششون هم بدیم
0 vote
0
100199 این مطلب رو نوشت. 22 دی 1395

با سلام

دوستان و همکاران گرامی

با توجه به روحیه بالای رقابت جویی در پرسنل و همچنین تقلب های فراوان که انجام دادن

و همچنین موارد مطرح شده در بحث قبلی یک رای گیری نهایی برای اینکه مشخص کنیم که با نتیجه رای گیری باید چیکار کنیم برگذار میشود.

و در نهایت دوستان اگر مورد جدید برای رای گیری و برگذاری انتخابات داشتن پیشنهاد بدن، تازه داریم گرم میشیم

اول هفته دوتا انتخابات و رای گیری برگذار میکنیم، وسط هفته قشنگ تقلب هامون رو انجام میدیم، آخر هفته هم سرش بحث میکنیم و بد و بیراه میگیم بعدش با یه رای گیری دیگه، همه چی رو ختم به خیر میکنیم.

آخرین ویرایش 22 دی 1395

9 نظرات
1
100885 این مطلب رو نوشت. 22 دی 1395

سلام

چرا گروه 14؟ بریم اونایی که گروه 14 رو برنده اعلام کردن با چوب بزنیم.

چون کارمون سیاسی نیست، با سفارت و... کاری نداریم، به نظر من بریزیم دفتر گاندی شمالی رو تسخیر کنیم.

-1
100199 این مطلب رو نوشت. 22 دی 1395

کسی گروه 14 رو برنده اعلام نکرد، این گروه بیشترین رای بدون تقلب رو داره

1
100885 این مطلب رو نوشت. 22 دی 1395

افرادی که تو عکس 14 هستن، چندتاشون به عکسای دیگه رای دادن، چندتا هم اصلا رای ندادن، حالا 50 نفر خودجوش، ظرف مدت یک ساعت رفتن به این عکس رای دادن؟

باورش برای من سخت هستش. اما در هر حال مسابقه جنبه سرگرمی و شادی داشت، تقلب ها هم اونو با مزه تر کرد

ولی این حرکت ...

اگر من مدیر سایت بودم به جای توجیه و دفاع سعی میکردم ضعف های سایت رو برطرف کنم تا این اتفاقات دیگه پیش نیاد، مگر اینکه...

راستی یاد یه ضرب المثل افتادم:

میگن کسی خواب باشه رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو به خواب زده باشه...

نه

0
100199 این مطلب رو نوشت. 22 دی 1395

دقیقا این اشکالات این سایت که می فرمایید کجا هست که برطرف کنیم؟ اگر موردی دارید بفرمایید که برطرف کنیم و لطفا همین جاهم اینکار رو انجام بدید که همه متوجه بشن، که اگر به موردی اشاره نکردید، گذاشته میشه به حساب اینکه فقط خواستید یه خودی نشون بدید و یه حرفی زده باشید.

تا اونجایی که من متوجه شدم، اولش بحث تقلب بقیه بود، بعدش حالا شد اشکالات سایت، برام جالبه ببینم بعدش چی میشه و شما کی حاضرید بفرمایید که بله ممکنه ماهم اشتباه کرده باشیم. (به خاطره اینکه دقیقا این رفتار که همه حمله کنیم به یک سایت و توش رای بدیم یا به این و اون بد و بیراه بگیم که خیلی سابقه تاریخی داره)

و در نهایت شما دارید از شناسه کاربری 100885 استفاده میکنید که 10 ماه هست از موسسه رفتن، در واقع هنوز هم تقلب رو رها نکردید و پشت هویت شخص دیگه ای قایم شدید، برای همین انقدر به دیگران و صداقتشون شک دارید، با خودتون مقایسه میکنید. بی خورد از قدیم نگفتن

"کافر همه را به کیش خود پندارد"

و کاملا با شما موافقم:

"میگن کسی خواب باشه رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو به خواب زده باشه..."

احسنت، وصف حال شماست.

آخرین ویرایش 22 دی 1395

0
100723 این مطلب رو نوشت. 23 دی 1395

با سلام و خسته نباشید

دوست من با کد کاربری 100885 که از موسسه رفته، اجازه رای دادن و کامنت گذاشتن رو داشت، ولی الان که دسترسیش رو بستن ازم خواست تا با کد من صحبتی با همکاران و ادمین داشته باشه، پس من ادامه ی تایپ رو به دوستم واگذار میکنم، از من خداحافظ

سلام، کاربر 100885 هستم

ادمین گرامی 100199 ذکر چند مورد رو لازم دونستم، مجددا مزاحم شدم.

  1. اینکه طرح سوال و موضوع میکنید و اگر من در همینجا جواب ندم فقط خودی نشون دادم و خواستم حرفی بزنم، و بعدش دسترسی من رو ببندید که نتونم جواب بدم و همکاران هم از این موضوع مطلع نیستن و ممکنه نتیجه بگیرن که حرفی برای گفتن نداشتم، //من قضاوتش رو به همکاران واگذار میکنم//

  2. اینکه سرسختانه در تلاش برای دفاع از آرای عکس 14 هستید که به طور کاملا مشکوک و ظرف مدت یک ساعت 70رای آورده، //من قضاوتش رو به همکاران واگذار میکنم//

  3. اینکه برخی از موارد رو جوابگو هستید اما برخی دیگه نه، مانند مواردی که در پایین اشاره میکنم، //من قضاوتش رو به همکاران واگذار میکنم//

مواردی که بی جواب مونده بود:

تعداد آرای عکس 12از 60 هم گذشته بود، الان 53 تا اعلام شده براش، عکس 5 هم طبق نوشته ی همکار گرامی کاربر 100286 از 69 به 62 رسید که البته بعدش کمتر هم شد، و در روزای آخر دوباره 74 تا شد، مابقی این رای ها کجا رفتن؟ ممتنع بودن؟

صاحبان کد پرسنلی هایی که به عکس 14 رای دادن، خودشون اطلاع دارن که رای دادن؟

چرا کل آرای این عکس فقط ظرف مدت یکی دو ساعت ارسال شد؟

و....

اما جواب شما:

در ارتباط با اشکالات سایت، همینکه الان اومدید و دسترسی من که از موسسه رفتم رو بستید، خودش نشون از ضعف بوده که قبل از مسابقه این کار رو نکردید.

در ارتباط با اینکه اول بحث چی بوده، الان بحث چی هست، با این سفسطه ها اصل موضوع عوض نمیشه، بحث از اول تا آخر در ارتباط با تقلب برای عکس 14 بود، دلایل این حجم از تقلب هم ضعف سایت در ممانعت از آرای ایمیلی و تقلبی بود که بخشیش رو الان ظاهرا مرتفع کردید. البته جای تقدیر داره

ضمنا نه به جایی حمله کردیم نه بد و بیراه گفتیم نه به کسی بی احترامی کردیم، کسایی که از موسسه رفتن اجازه رای دادن و کامنت گذاشتن رو داشتن و تخلفی انجام ندادن. شما با مطرح کردن این موضوع به جای حل مسئله، فقط صورت مسئله رو پاک کردید، که این هم میتونه قضاوتش به همکاران گرامی واگذار بشه.

دوستان برای رفع خستگی یه چند ثانیه استراحت بکنن تا در ادامه جواب همکار گرامی 100754 رو میخوام بدم.

سلام و خسته نباشید خدمت ادمین گرامی، ممنون از پاسخ گویی شما، اما چند مورد رو لازم دیدم یادآوری کنم:

در عکس شماره 14 دو تن از مدیران محترم موسسه حضور دارن که یکی از ایشان فقط 3 نیرو زیر دست دارن، که از اون 3 نیرو هم یکیشون به عکسای دیگه رای داده، بقیه رو نمیدونم. اما به نظر شما مدیر دیگر 50 نیرو زیر دستش داره که چند روز اول اصلا رای ندادن و روزای آخر با هم یه // یک دو سه // گفتن و تو یک ساعت 50 رای به این عکس دادن؟؟؟؟؟؟؟؟

خود نیروهای حاضر در عکس، نصفشون به عکسای دیگه رای دادن، بقیه اومدن به این عکس رای دادن؟ اونم عکسی که بعد از بقیه عکس ها اضاف شد.

مدیران محبوب، قبول، اما مدیران که نمیدونن کی بهشون رای میده، کی رای نمیده، و او نیرو ها هم دلیلی برای خود شیرینی جلوی مدیر نداشتن، پس یا به عکسای خودشون رای دادن یا دوستانشون که ازشون درخواست کردن. هرچند قضاوت اینم به عهده ی همکاران گرامی واگذار میشه. البته فعلا که عکس 14 با 19 رای متقلب ترین شناخته شده، اگه به سرنوشت اون یکی رای گیری دچار نشه.

در مورد تالار گفتگو هم خیلی تخصص ندارم، ولی نمیشد برای کامنت گذاشتن همه دسترسی داشته باشن، ولی برای شرکت در مسابقه و رای دادن فقط کدهای پرسنلی فعال دسترسیشون باز میبود؟ آیا این از ضعف های سایت نبود؟ همونطور که الان دسترسی رو بستن، اون موقع نمیتونستن این کار رو انجام بدن؟

در مورد واحد فناوری اطلاعات، نمیگیم این عزیزان زحمت کش کاری کردن، ولی برنده اعلام نکردن اون هم دلیل مناسبی نمیتونه باشه، چون اون دیگه به قولی خیلی تابلو میشد.

از اینکه وقت دوستان رو گرفتم عذر خواهی میکنم،امیدوارم این دسترسی دیگه بسته نشه تا بتونم بازم جوابگو باشم، این چالش از چالش مانکن هم جالب تر شده، تکرار میکنم صرفا هدفم ادامه دادن این سرگرمی هستش نه هدف دیگه ای. برای همه ی همکاران احترام قائل بوده و هستم.

قضاوت ها به عهده ی همکاران واگذار شد، اما قضاوت خودم رو بگم که احساس میکنم دست های پشت پرده وجود داشته برای اینکه دو عکس 5 و 12 زیاد تقلب کرده بودن رو یه جورایی خواستن حذف کنن، اما رقابت اونا حتی توی تقلب کردن هم سرگرمی و جالب بود، اما این حرکت از جایگاه قدرت خیلی خوب نبود.

موضوع مسابقه //حسابرسان خندان// بود، امیدوارم همیشه شاد و خندان باشید. این مباحث هم صرفا جهت خنده و شادی هستش، نه بحث جدی.

در پایان هم از ادمین های عزیز آقایان سردار زاده و رحمتی تشکر میکنم،امیدوارم از بابت شوخی ها ناراحت نشن ، فقط هدف سرگرمی هستش.

آخرین ویرایش 23 دی 1395

0
100754 این مطلب رو نوشت. 23 دی 1395

با سلام دوباره خدمت همکاران

دوستان چند تا نکته رو دقت کنن که یه وقت سوء تفاهم نشه

در خصوص بستن کاربری ۱۰۰۸۸۵ ، ما دیروز دسترسی تمام کسایی که از موسسه رفتن رو تو فروم با کد پرسنلیشون بستیم ولی افراد دیگه از بیرون می تونن بیان و نظر بدن و اونارو نبستیم ، افراد دیگه یعنی به عنوان نمونه کد کاربری ۱۰۰۸۸۵ می تونه بره یه حساب کاربری بسازه و بیاد نظر بده ولی با کد قبلیش به خاطر مسائل امنیتی چون تو سیستم پرسنلی غیرفعال هستش اینجا هم باید غیرفعال باشه ، ما فرض می کنیم که ۱۰۰۸۸۵ همون شخصی هست که قبلا تو موسسه بوده ولی می تونه اون شخص نباشه و یکی دیگه از همکاران که قبلا رمز عبورش رو داشته داره میاد از قول ایشون نظر میده و این درست نیست ، بستن این کاربری ها صرفا به خاطر این موضوع بوده وگرنه کدهای ۱۰۰۱۰۰ و ... که تو سیستم پرسنلی نیستن همچنان باز هست و حتی خود شما می تونید یه حساب کاربری بسازید وبیاد نظرتون رو بنویسید به جای استفاده از حساب کاربری یکی دیگه از دوستان.

دوستان اگه یه موضوعی رو دقت کنن اینه که الان هر مطلبی که می نویسن همون لحظه در تالار نشون داده میشه که این توی ایران تقریبا میشه گفت نمونه نداره ، هر چند ما استاندارد جهانی رو انجام دادیم، و این نشون میده که سیاست این تالار حذف نظر کسی یا فیلتر نظرات و ... نبوده ونیست و همچنین ضعف سایت هم نیست ، در حالیکه اکثر قریب به اتفاق تالارهای گفتکو تو ایران به این نحوه که نظرات اعضا بعد از تایید مدیرتالار نمایش داده میشه وفیلترهای زیادی هم انجام میدن ، حالا اگه چند نفر قوانین رو خودشون رعایت نکنن اون موقع شاید تصمیم بر این بشه که نظرات بقیه بعد از تایید مدیرای تالار نمایش داده بشه.

در مورد تغییر تعداد آرا باید بگم که یه تعدادی از دوستان اول به یه گروه رای دادن و بعدش حالا به صورت اشتباه بوده یا عمد له یه گروه دیگه ، به عنوان نمونه بعضی ها اشتباها ازلینک back مرورگر استفاده کردن به فرض اینکه اینجوری دارن چند بار رای میدن در حالیکه با اینکار رای قبلیشون حذف و رای جدید ثبت شده

در مورد تعداد نیروی مدیرای گروه ۱۴ هم تعدادشوت بیشتر از اونی هست که شما می گید و همینطور که بعضی از نیروهای اون گروه به گروه های دیگه رای دادن می تونه این اتفاق برعکسشم افتاده باشه

بعدش اصلا تو این فروم یا جای دیگه هنوز کسی برنده اعلام نشده ، اتفاقا چیزی که اعلام شد این بود که تو گروه ۱۴ هم مثل چند تا از گروه های دیگه مثل گروه ۱۲ و گروه ۵ تقلب شده ، پس اینکه می گید ما اصرار داریم گروه ۱۴ رو برنده اعلام کنیم من اصن تعجب می کنم.

در مورد اینکه چطور این گروه ظرف مدت کمتر از چند ساعت این تعداد رای رو آورد هم توی سیستم که اینجوری ثبت شده و من نمی تونم به کسی اتهام وارد کنم که اینجوری نبوده ، ولی صحبتی که به صورت دوستانه با بچه های این گروه داشتم متوجه شدم که چه اتفاقی افتاد که ظرف کمتر از چند ساعت این تعداد رای رو آوردن و واقعا هم خود بچه ها این رای ها رو دادن و تقلبی انجام نشده ولی چون صحبتم دوستانه بود نمی تونم اینجا بگم.

بعدش خداییش این که شما اینقد به این فرآیند واضح مشکوکید اگه به نظرات خودتون دقت کنید از سمت بقیه بیشتر می تونه مشکوک به نظر بیاد ، چطور برای پرسنلی که بیشتر از یکساله از موسسه رفته و اصلن تو مسابقه شرکت نداشته این موضوع باید این قد مورد بررسی قرار بگیره ولی بقیه پرسنل واکنشی نداشتن ، ممکنه که شما فرد دیگه ای باشید که داره از نام کاربری ۱۰۰۸۸۵ استفاده میکنه ! البته ممکنه

در پایان هم بگم که ما هم از شما تشکر می کنیم که به هر نحوی که شده این موضوع رو جذاب تر کردی :)

0
hm100885@yahoo.com این مطلب رو نوشت. 23 دی 1395

بابت توضیحات مفصل و وقت گذاشتن تشکر فراوان دارم.

در ارتباط با دلیل پیگیری، قبلا هم عرض کردم جذاب بودن موضوع و سرگرمی، همین.

اصلا دید جدی به این قضیه ندارم و تشکر میکنم که این گونه طرح ها بیشتر هم بشه. البته همچنان راه تقلب باز باشه، چون نمک قضیه رو بیشتر میکنه.

0
100199 این مطلب رو نوشت. 23 دی 1395

شما دقیقا حرف حسابتون چیه؟

شما که خودتون از هر روشی برای تقلب استفاده کردید، دارید اعتراض میکنید که چرا بقیه تقلب کردن؟ شما هنوز حتی حاضر نشدید با شناسه کاربری واقعی خودتون بیاید نظر بدید.

فکر کردن که سخت نیست، هست؟ یعنی واقعا پیش خودتون فکر کردید که مدیران موسسه هیچ کاری ندارن و تمام تلاششون رو کردن که توی این مسابقه برنده بشن.

البته هرکس به اندازه ظرف فکریش میتونه تعقل کنه و مشخصا برای شخصی مثل شما که هر دقیقه یه حساب کاربری جدا میسازه میاد، جرات داشتن و فکر کردن سخته.

اگر ذره ای حدس میزدیم که با این حد کوته فکری طرف هستیم، خیالتون راحت، ظرف چند دقیقه همه دسترسی ها رو می بستیم.

دقیقا چه زمانی متوجه میشید که بقیه همون کاری رو کردن که شما انجام دادید؟ اگر تقلب بوده شما هم کردید، دیگه به چی معترض هستید؟

0
hm100885@yahoo.com این مطلب رو نوشت. 23 دی 1395

ظاهرا شما کل کامنت من رو نمیخونید یا شاید هم متوجه نمیشید

من چند بار نوشتم که هدفم فقط شوخی و سرگرمی هستش و بحث جدی ندارم.

اصلا هم دوست ندارم باعث دلخوری و ناراحتی کسی بشم، اگه شدم عذرخواهی میکنم و ادامه نمیدم.

فقط میخواستم کل کل بکنیم و همدیگرو اذیت کنیم، بدون بی ادبی و بی احترامی به هم دیگه و ناراحت کردن سایرین، توی کل کل و اذیت کردن هم منطق خیلی جایی نداره وقتی هدف اذیت کردن هستش.

در ارتباط با به قول شما //هر دقیقه یه حساب کاربری جدا// کامنت گذاشتم، خب شما دسترسیمو بستید، من مقصر نبودم. ایمیل هم پیشنهاد ادمین گرامی کاربر 100574 بود که ازشون تشکر میکنم.

از عکس 1 تا 14 هر کدوم سالم یا با تقلب برنده بشن، منفعتش برای من چی هستش؟

حالا که شما علاقه ای ندارید، پس من هم ادامه نمیدم. ضمنا هر کس با ایمیلی شبیه به این کد کاربری کامنت بذاره، دلیل نمیشه من باشم، شاید دوستان بازم شیطنت بکنن، که البته بازم به نظر من باعث سرگرمی بیشتر و کار خوبیه، چون کل این مسئله اصلا جدی نیست.

همیشه شاد و خندان باشید


272 نفر از 1027 عضو ما 1218 بار در مباحثه ها نظر ارسال کرده اند.