راهنما

انجمن، مباحث و پیامها

YAF چیست؟

YetAnotherForum.NET (YAF) تالار گفتگو منبع باز برای سایت هایی است که ASP.NET را اجرا می کنند. 100٪ به زبان C نوشته شده است، YAF (تلفظ می شود مانند "خنده") ترکیبی منحصر به فرد از منبع باز، پلت فرم دات نت مایکروسافت و یک همکاری بین المللی از جامعه توسعه دهندگان دات نت است. پروژه YAF که روزانه در حال رشد و تغییر است، توسط Ingo Herbote رهبری می شود. YAF روی هر وب سروری اجرا می شود که از ASP.NET نسخه 4.8 (و بالاتر) و SQL Server پشتیبانی می کند. YAF تحت مجوز Apache 2.0 است.

ساختار همه اینها چگونه است؟

یک تالار گفتمان شامل بخش‌های مختلفی است که خود حاوی تالارهای گفتگو (حوزه‌های موضوعی خاص‌تر) است که حاوی موضوعاتی است که از پیام‌های جداگانه (جایی که کاربر چیزی می‌نویسد) تشکیل شده است.

صفحه اصلی تالار گفتمان دارای فهرستی از دسته ها و تالارهای گفتمان است، با آمارهای اولیه برای هر کدام، از جمله تعداد موضوعات و پیام ها، و اینکه کدام عضو جدیدترین پیام را ارسال کرده است.

چگونه راه خود را پیدا کنم؟

وقتی روی نام انجمن کلیک می‌کنید، به فهرست موضوعاتی که در آن وجود دارد هدایت می‌شوید. موضوع گفتگو بین اعضا یا مهمانان است. هر موضوع به عنوان یک پیام شروع می شود و با اضافه شدن پیام های فردی بیشتر توسط کاربران مختلف، رشد می کند.

برای شروع یک موضوع جدید، کافی است روی دکمه "موضوع جدید" کلیک کنید (اگر به آن دسترسی دارید).

صفحه‌بندی

زمانی که موضوعاتی برای نمایش بیشتر از آنچه در یک صفحه وجود دارد وجود دارد، ممکن است "صفحه شمار" را ببینید که حاوی شماره صفحه است. این نشان می دهد که لیست موضوعات در دو یا چند صفحه تقسیم شده است.

این روش تقسیم لیست موارد در بسیاری از صفحات در سراسر صفحه مورد استفاده قرار می گیرد.

موضوعات چسبنده چیست؟

موضوعات «چسبنده» را می‌توان توسط مدیران یا مدیران ایجاد کرد و در بالای فهرست «چسب» باقی ماند، حتی اگر اخیراً هیچ پیامی نداشته باشند. هدف آنها این است که اطلاعات مهم را همیشه قابل مشاهده و در دسترس نگه دارند.

چگونه موضوعی را بخوانم؟

برای خواندن یک موضوع، روی عنوان آن کلیک کنید. هر پیام در یک موضوع توسط یک عضو یا یک مهمان ایجاد می شود. اطلاعات مختصری درباره عضوی که موضوع را ایجاد کرده است در سمت چپ پیام مشاهده خواهید کرد.

برای پیام دادن به یک موضوع موجود، روی دکمه "پست پاسخ" کلیک کنید. اگر دکمه "پاسخ پست" ظاهر نمی شود، می تواند به این معنی باشد که شما به عنوان یک عضو وارد نشده اید، یا اجازه پاسخگویی را ندارید، یا موضوع برای پاسخ های جدید بسته شده است.

در صورت فعال بودن، کادر "پاسخ سریع" نیز وجود خواهد داشت که می توانید بدون نیاز به رفتن به صفحه "پاسخ پست" به سرعت پاسخ را وارد کنید. قبل از اینکه بتوانید در آن تایپ کنید، باید روی دکمه "پاسخ سریع" در پیام کلیک کنید تا کادر پاسخ سریع فعال شود.

چگونه درباره اعضا بیشتر بدانم؟

برای مشاهده اطلاعات مربوط به یک عضو خاص، روی نام کاربری کلیک کنید. این شما را به صفحه نمایه عمومی آنها می برد.

سربرگ چیست؟

سرصفحه بالای هر صفحه دارای پیوندهایی است که به شما کمک می کند در اطراف حرکت کنید. با یک کلیک می توانید به مناطقی مانند: نمایه من، راهنما (که اکنون در حال خواندن آن هستید)، جستجو و سایر ویژگی های مفید دسترسی پیدا کنید.